fbpx

Sveiki!

Kalnėnai

Jūsų namai aukso viduriuke – pakankamai arti miesto reikalų ir malonumų, bet pakankamai toli nuo triukšmo ir intensyvumo.

Namai aukso viduriuke

Leisti automobiliui vogti jūsų laiką, nerimauti spūstyse ar jaustis atskirtiems nuo kasdienių tikslų – tikrai nieko sveiko. Todėl Kalnėnuose parvykimui įprasite skirti ne daugiau pusvalandžio, o senamiestį pasieksite per 10 minučių.

Visai šalia namų jūsų laukia darželiai, mokyklos, autobusų stotelės ir atnaujinamas dviračių takas toms dienoms, kai automobilį norėsite palikti namuose.

Beje, minti dviratį ar pasivaikščioti čia tikrai į naudą, nes Kalnėnų rajonas – vienas ekologiškiausių Vilniuje. Viena to priežasčių – gamta Kalnėnuose užima daugiau vietos nei visa kita – čia pat Ribiškių kraštovaizdžio draustinis ir Pavilnių regioninis parkas su pažintiniais takais.

Netoliese – ir Nemėžio tvenkinys su vandenlenčių parku „Wakeway“ bei Liepkalnio slidinėjimo trasa – gyvendami šalia galėsite tiesiog užsukti ryte ar po darbo ir neatidėlioti mėgstamų pramogų savaitgaliui.

Metas gyventi sveikiau?

Susisiekime

    * Sutinku, kad UAB „Build Me“ naudotų mano aukščiau pateiktus duomenis susisiekimui ir informacijos pateikimui apie NT projektą. Man žinoma, kad bet kuriuo metu turiu teisę savo sutikimą atšaukti apie tai pranešus info@buildme.lt.

    Sužinotidaugiau
    Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.